Get Adobe Flash player

Uchwały WZC RTW Raszków 16.12.2018

Uchwała nr 1

WZC RTW Raszków postanawia udzielić absolutorium dla Zarządu RTW Raszków za 2018 r.

Uchwała nr 2

WZC RTW Raszków podwyższa składkę o 25 zł do kwoty 225 zł . Dobrowolna składka  na sprawy gospodarcze pozostaje na poziomie 25 zł.

Razem do zapłaty w 2018 r. zł. – 250 zł

Uchwała nr 3

WZC RTW Raszków  podwyższa długość ochronną  leszcza  do 40 cm

Uchwała nr 4

WZC RTW Raszków  podwyższa długość ochronną lina  do 40 cm

Uchwała nr 5

WZC RTW Raszków  podwyższa wpisowe na zawodach do kwoty 15 zł

100 lecie odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę

,,My  wędkarze z RTW Raszków

na 100  lecie odzyskania Niepodległości

przez  Ojczyznę Naszą  ,

dąb  ten ku potomności posadziliśmy,,

Tablica pamiątkowa o takiej treści została odsłonięta w dniu 11.11.2018 r. Tablica została odsłonięta przez Burmistrza Jacka Bartczaka i naszego gospodarza Janka Wawrzyniaka. Niech posadzenie tego dębu ku potomności będzie naszym hołdem dla tych, którzy  wywalczyli  nam wolną Ojczyznę.

Zawody wędkarskie Sołtysów

Sołtysi naszej Gminy rozegrali zawody wędkarskie na Zalewie. Wystartowało ich pięciu a najlepsza okazała się Agnieszka Urbańczyk. Gratulacje dla zwyciężczyni !!!

Puchar Burmistrza

Zakończenie sezonu zawodów organizowanych przez RTW Raszków to tradycyjnie zawody o puchar Burmistrza. Zawody odbyły się na ,,Kąpielce,, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło zawody. Niekwestionowanym zwycięzcom zawodów został Miłosz Szczucki 23,79 kg a mogło  być więcej bo kilka niezłych okazów ,,wyczepiło,, się w czasie holowania do brzegu. Drugi był Wiesiu Mądry –piękny karp o wadze 5,92 kg a trzeci Wiesław Kostecki- 4,86 kg. Następne zawody już niedługo …..na wiosnę

Puchar Prezesa

Pochmurny poranek , początek zawodów i zaczęło padać . Na Zalewie ,,wyrósł,, las parasoli i zaczęło się deszczowe wędkowanie. Rybki brały średnio ale złowiono ładne okazy amurów. Zwycięzcą zawodów został Waldemar Kosiński-7,76kg drugie miejsce zajął Marek Motyl-4,48kg a   trzeci był Piotrek Kosiński- 3,56 kg